Reference č. 1

Pavel pro nás připravoval rozvodové papíry. Odvedl neskutečný kus práce za rozumné peníze. Navíc jsme cizojazyčný pár, takže nám zajišťoval potřebné překlady a právní poradenství. Minimalizoval případné budoucí potřeby a vše nám nejdříve vysvětlil, tak abychom jsme problému porozuměli. Pavel za nás také vše na soudě vyřídil a naše přítomnost na jednání byla spíše formálního charakteru.

Reference č. 2

Služeb advokátní kanceláře jsem začala využívat v roce 2012, když jsem se rozváděla se svým manželem. Nyní pro mne spravují veškeré mé portfolio, protože jsou skvělý! Jejich přístup k práci a rychlost, s kterou odpovídají na mé dotazy, nebo připraví vše, co potřebuji. Jejich práce je přístup profesionála. 

Reference č. 3

Moc Vám chci poděkovat. Kdyby nebylo Vás, nikdy by mi manžel nemusel zaplatit tolik peněz. Jsem moc ráda, že se Vám podařilo rozkrýt kolik peněz má ve firmě a kde je všude schoval. Jsem moc ráda, že jsem Vás potkala a budu Vás všude doporučovat.

Reference č. 4

Jsem strašně rád, že jsem k Vám přešel od mé bývalé právničky. S Vámi ten rozvod nebyl ani tak hrozný, jak jsem si myslel.

Reference č. 5

Ještě jednou Vám chci poděkovat za Vaše služby. Kdyby nebylo Vás, nikdy bych již svou dceru neviděl. To že jste mi vysoudili právo se s dcerou pravidel stýkat, mi zachránilo život. Nikdy jsem nečekal, že to skončí tak, že bude dcera v mojí péči. Jsem Vám do konce života zavázán.

Reference č. 6

Vážený pane doktore, ještě jednou Vám chci poděkovat, za Vaši pomoct. Manžel neplatil výživné a díky Vašemu zásahu vše šlo najednou hrozně rychle. Jsem opravdu ráda, že jste nám peníze získal. Koupili jsme si za ně novou kuchyň.

Reference č. 7

Můj bývalý přítel si se mnou udělal miminko, ale už se neměl k otcovským povinnostem. Obrátila jsem se na advokáty a ty mi navrhli přístup řešení a podali žalobu na určení otcovství. Dopadlo to tak, že nejen, že byl nakonec určen otcem, ale dítě bylo svěřeno do mé péče a navíc ještě vysoudili docela slušné výživné. Já mohu jen doporučit. Opravdu se mi vyplatilo obrátit se na ně.

Reference č. 8

Pro naše občanské sdružení, které poskytuje služby matkám v nouzi poskytují advokáti služby pro BONO. Moc si jejich jednání Vážíme a děkujeme Vám, že jste pomohli již desítkám našich klientek.